Premier Inn

Premier Inn dává přednost úspornému hardwaru, který zlepšuje zákaznický servis a poskytuje „zelenější“ tisková řešení

Premier Inn, značka Whitbread PLC, je největší a nejrychleji rostoucí sítí hotelů ve Velké Británii s 580 levnými hotely a více než 40.000 pokoji v celé Velké Británii.

Společnost nedávno přijala rozhodnutí zavést samoobslužné check-in kiosky v řadě svých hotelových recepcí, stejně jako nahradit některé ze svých tradičních A4 laserových tiskáren na recepci. Tyto změny umožnily Premier Inn nejen snížit náklady hardwaru a „zelenější“ tisková řešení, ale také poskytovat lepší služby zákazníkům.

Po zavedení samoobslužných odbavovacích kiosků do svých hotelových recepcí, Premier Inn snížila ve frekventovaných časech fronty na recepcích. Hosté zadají své potvrzení, rezervační číslo / příjmení a vloží svou platební kartu.

Nedílnou součástí kiosku je tiskárna TUP992 od mezinárodního výrobce tiskáren Star Micronics.TUP992 pojme velkokapacitní role papíru měřící až 25 cm, v rozmezí od 0,065 mm / 65gsm do 150gsm /do 0,15 mm tloušťky. Schopna dvoubarevného tisku v rychlosti 150 mm za sekundu, TUP992 nabízí nastavitelné pozice senzorů došlý papír, ovladač a zařízení na snímání dokumentů. Navíc, tiskárna je vybaven A4 až A6 ovladačem, ke snížení velikosti tisku, čitelný A4 nebo internetový tisk na 112 mm široký papír.

Pro recepci, Whitbread vybrala tiskárnu TSP800 od Star Micronics a nahradila tradiční laserovou tiskárnu formátu A4. Malá a kompaktní termální tiskárna, která nabízí rychlost tisku 150mm / sekundu a je vhodná pro tisk čárových kódů, etiket, účtenek a vstupenek. Tiskárna s unikátní šířkou tisku 104 mm.

Ke klíčovým vlastnostem této tiskárny patří ovladač automatického snížení tisku z A4 na virtuální A6 na 112 mm široký papír, bez dalšího softwaru. TSP800 je tiskárna kompaktních rozměrů s vertikálním držákem na stůl a na zeď. Je ideální volbou pro úsporu prostoru a skvělou alternativou k drahé tradiční laserové tiskárně formátu A4.

Trefor Price, IT manažer společnosti Whitbread PLC projektu, uvádí, „Vybrali jsme TUP992 a TSP800 tiskárny od Star Micronics pro jejich jedinečné vlastnosti, výhody, spolehlivost a efektivní tisk. Snížily nám fronty ve frekventovaných časech a poskytují lepší služby našim zákazníkům a to je pro nás klíčové. TSP800 nám na recepci umožňuje nejen ušetřit místo, snížit náklady a emise CO2, ale také exektivnější vyúčtování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *