MPOS Produkty

Mobilní POS 

 

STAR je leader na trhu v tiskových řešeních pro aplikace mobilních plateb a MPOS aplikací. Star jsou odborníci v komunikaci s tiskárnou, která nabízí největší škálu služeb pro své zákazníky (řešení pro iPad®, iPhone® a iPod touch®), Android ™ a Windows ™. Tyto Bluetooth a Wifi tiskárny tisknou účtenky prostřednictvím SmartPhonů a tabletů a s pomocí POS aplikací. Díky komplexnímu ukládání, bezdrátovému připojení a následném tisku účtenek jsou tiskárny vhodné pro mobilní prodej, jako jsou festivaly, sezónní kavárny, restaurační zahrádky atd.. Star nabízí nákladově velmi efektivní řešení.

Web na bázi POS tisku, Star je unikátní řešení WebPRNT s nízkými náklady na síťové řešení a umí nezávisle na platformě tisknout účtenku, zatímco naše inovativní ProxiPRNT technologie umožní automatickou volbu nejbližší tiskárny nebo pokladny.

Naše podpora multi-platformního a intuitivního softwaru Developer Kit (SDK), společně s naším zkušeným technický týmem zajišťuje jednoduchou integraci Star POS tiskárny a příslušenství s nejnovějším cloud-based softwarem POS do operačních sytémů Android ™, iOS ™, Linux ™ a Windows ™ na bázi aplikace pro platby mobilními kartami, mobilními kupony a SMS jízdenky.

   

appstore_googleplay

Více info                            Více info                                   Více info                                  Více info

 

 Více info                            Více info                                   Více info                                  Více info

Více info