AllReceipts – Digitální účtenky

 thumbs_AllReceipts_gridServis digitálního potvrzování účtenek

 

Pro většinu lidí, není snadným úkolem neztrácet účtenky. Star se rozhodla tento proces co nejvíce zjednodušit a zákazníkům tak situaci ulehčit.

  • Uložte digitální kopii účtenky na mobilním zařízení dle vašeho výběru
  • Zobrazení účtenky podle data nebo prodejce bez nutnosti sdílet vaši e-mailovou adresu, nebo danou účtenku vyfotit

AllReceipts Servis digitálního potvrzování účtenek pro obchodníky:

AllReceipts je zdarma. Vše, co potřebujete, je tiskárna Star (řady TSP100). Můžete podporovat využívání Star AllReceipts App pro své zákazníky nebo druhou možností je API AllReceipts do vašeho systému Loyalty Card. Mezi reportovací nástroje obchodníků patří Cloud, který umožňuje přístup k Dashboards a Analytics.

Vlastnosti: 

  • Údaje o všech vytištěných účtenkách,
  • Device Management Tool poskytuje aktuální stav tiskárny přes zabudovanou základnu. Došlý papír, otevřený kryt, nebo odpojení tiskárny, tyto chyby jsou okamžitě identifikovány a oznámeny na přístrojové desce založené na komplexní cloud. Tento nástroj se také spojil se stanovenými POS stanicemi, a to díky výsledkům průzkumu spokojenosti zákazníků.
  • „Rychlý“ Průzkum spokojenosti zákazníků, který se se zákazníkem udělá před vytištěním účtenky. Souvislost mezi Device Management a Survey Tools zařízením umožní maloobchodníkům zapojení k POS stanici.
  • AllReceipts technologie potřebuje pouze tiskárnu Star. Pracuje nezávisle na POS softwaru, automaticky generuje a bezpečně odešle účtenku do cloudu a spustí se její tisk.

Ke stažení

AllReceipts_grid

Specifikace

Výrobce tiskáren Star uvede v květnu 2015 na trh bezkonkurenční novinku, která bude zcela zdarma a zákazníkům umožní snadnou a pohodlnou digitální archivaci pokladních účtenek. Ulehčení pro zákazníky, je automatické zobrazení účtenek v mobilním zařízení, a tím i snadné zpětné vyhledávání a třídění účtenek.  Výhodou pro obchodníky, je nejen poskytnutí digitálních účtenek, ale i přehled o všech vytištěných dokladech a okamžitý průzkum spokojenosti zákazníků.Díky technologii ,,AllReceipts´´ má administrátor kompletní přehled o stavu tiskáren, bez ohledu na jejich umístění. Tento systém lze zabudovat do již zavedených věrnostních karet.

 

 Galerie

 

Související Produkty   

TSP100 tiskárna účtenek

TSP100ECO_printer