Mobilní budoucnost

Nová generace kompaktních mobilních tiskáren Bluetooth / BLE nebo Bluetooth je připravena plnit úkoly v nejnáročnějším prostředí. Od maloobchodních transakcí přes prodej vstupenek a jízdenek až po policejní účtenky za překročenou rychlost v Jižní Africe. Jsou navrženy pro práci s tablety a smartphony v prostředí MPOS a mobilních platebních aplikací obecně.

  

Star SM-L200 Bluetooth / BLE 58mm mobilní tiskárna štítků a účtenek je rychlá, nízkonákladová a s velmi dlouhou životností baterie ( 13 hodin), což zajišťuje  i automatický režim spánku.Zařízení je navrženo speciálně pro zlepšení mobilního POS trhu (MPOS) tak,  aby bylo jednoduché a k připojení nebylo potřeba tradičního párování. Pohodlné vkládání papíru zajišťuje  systém „Drop–In & Print“

 

Star SM-230i Bluetooth 58mm mobilní tiskárna štítků a účtenek má MFi certifikát a tedy nabízí automatické spojení  prostřednictvím Bluetooth s dříve spárovaným iPadem či iPhonem nebo jakýmkoliv zařízením, které podporuje SPP přes Bluetooth (Android ™, Windows ™, Linux ™).. Jednoduché „Drop–In & Print“ vkládání papíru, ať už na pokladním místě nebo na opasku obchodníka, společně s dlouhodobou životností baterie (13 hodin) a automatickým režimem spánku pro delší životnost baterie dopomáhá k bezproblémové a rychlé mobilní POS transakci.

 

Obě mobilní tiskárny jsou kompaktní, lehké a spolehlivé a tedy ideální pro každodenní použití v rušných prostředích, kde je kladen důraz na kvalitu tisku v rychlé souslednosti.