New Look

New Look si vybralo tiskárnu Star TSP650 pro obchody s módou

New Look je jedním z největších prodejců módy v Evropě. Ve skupině má 664 New Look obchodů umístěných po celé Velké Británii a Irsku, kromě toho má ještě 337 obchodů v Evropě a dalších 49 na Středním Východě, Singapuru a v Rusku.

New Look se nedávno rozhodlo modernizovat své prodejny se systémem DigiPoS Retail Blade POS systems, který obchody sjednotí. Bude se jednat o 4.500 systémů ve Velké Británii a Evropě. Nedílnou součástí systému DigiPoS Retail Blade POS je TSP650 termální tiskárna účtenek od mezinárodního výrobce tiskáren Star Micronics.

TSP650 nabízí vysoký výkon tiskárny účtenek, je schopna tisknout rychlostí 150 mm za sekundu, s vynikající propustností dat.

Díky své vysoké kvalitě tisku 203 dpi a schopnosti tisku 2D čárových kódů, TSP650 umožňuje tisknout loga, grafiku nebo lístky tak, aby se rychle a snadno vytiskli bez ovlivnění stávajícího softwaru. Geoff Gardner, vedoucí IT New Look, jí komentuje se slovy, „Byli jsme velmi spokojeni s výkonem TSP650, která byla úspěšně integrována do DigiPos Retail Blade POS systému.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *