Honey+Harvey

Honey+Harvey obchod s kávou si vybral Star Ultra White Range

Honey + Harvey je moderní anglický coffee shop ve Woodbridge, Suffolku nabízí vynikající a nápadité domácí jídlo a pití, které se vyrábí pomocí nejlepších místních řemeslných výrobků a přísad. „V roce 2013 jsme patřili mezi 50 nejlepších kaváren ve Velké Británii.“ Harvey Allen, spoluzakladatel.

Poté, co řadu let používali tradiční dotykový displej systému Windows, hledali POS systém, který nabízí nejen vysokou flexibilitu a řadu funkcí, ale ten, který by pomohl k růstu podnikání a dotvořil atmosféru vytvořenou Honey + Harvey. Vybrali inteligentní Point of Sale Limited (IPOS), od společnosti Edinburgh, která nabízí nejmodernější iPad pokladní systémy. Společnost byla založena v roce 2012, IPOS bude mít díky úspěchu zajištěn řadu významných zakázek napříč maloobchodem a pohostinstvím ve spolupráci s předním MPOS hardwarem distribuovaným společností DED Limited.

Honey + Harvey nyní těží z iPadu, který pomocí cloudu podává zprávy a analitycká data do systému. Jeho jednoduché použití je ověřeno členy personálu – jednoduché dodání výrobku, změna ceny, nastavení rozvržení, atd. Kromě toho, ze dne na den lze snadno odstranit propagace nebo slevy. Hlavním přínosem pro společnost je ušetřený čas za školení nových zaměstnanců za předpokladu, že 80% je možné vyzvednout během několika hodin, zatímco zákazníci těží z vylepšených služeb. V barových a kuchyňských účtenkách může být zahrnuto více informací, čímž se urychluje proces objednávání vedle snížení stresu zaměstnanců.

Naplno těžili ze stylového MPOS systému, Honey + Harvey vybrali Star novou ultra bílou TSP654IIE tiskárnu, navrženou tak, aby esteticky odpovídala dnešnímu tabletu.TSP654IIE stolní tiskárna s rozhraním Ethernet, vysokorychlostní 300 mm /sec tiskárna účtenek, nabízí Wi-Fi tisk přes Star WiFi Power Pack, zatímco TSP654IIBI poskytuje verzi Bluetooth. Oba modely nabízejí nízké náklady a možnost rozšíření cloud tiskových řešení Star WebPRNT ™ a ProxiPRNT ™.

Harvey Allen, spoluzakladatel, Honey + Harvey a jeho reference, „Systém nabízí úžasnou flexibilitu a je velmi užitečný. IPOS nabízí zákazníkům fantastickou podporu. Pokud jde o tiskárnu, používali jsme ji čtyři měsíce bez přestání a kvalita tisku je mnohem lepší než předchozí tiskárny, které jsme používali. Skvělé je, že můžeme změnit rozložení tisku s doprovodným softwarem, to je velmi užitečné. Tiskárna je mnohem tišší a velmi snadno se používá. Také se mi líbí červené světlo, které se rozsvítí, když dochází papír. “

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *