Hamleys

Hamleys je světoznámé hračkářství, které si vybralo Star TSP100 futurePRNT tiskárnu účtenek pro pultový prodej.

Když byl William Hamley malý chlapec, snil o otevření nejlepšího hračkářství na světě. V roce 1760, založil svůj malý obchod „Noemova archa“. V době, kdy královna Victorie nastoupila na trůn v roce 1837, byl už Hamleys v Londýně orientačním bodem. Rodiny se přímo hrnuli do Williamova obchodu, který nyní vlastní jeho vnuci. Obchod byl tak úspěšný, že v roce 1881 byla otevřena nová pobočka na Regent Street v Londýně. Vzhledem ke stále většímu zájmu veřejnosti o hračky, Hamleys rozšířil svůj obchod tím, že přidal dalších pět pater.

Hamleys přežil za ta léta tvrdé časy, např. vybombardování za druhé světové války a přesto zůstal na světě nejslavnějším hračkářstvím a pokračoval v tradici poskytování „nejjemnější hračky na světě“. V roce 1981 se Hamleys přestěhoval do Regent Street 188-196, kde zůstal do dnes. Vlajkový obchod na Regent Street má 7 pater plných hraček a her.

Obchod Regent Street Hamleys se nedávno rozhodl pro upgrad na systém DigiPoS Retail Blade POS systém a TSP100 futurePRNT ™ termální tiskárny od mezinárodního výrobce tiskáren Star Micronics.

TSP100 futurePRNT nabízí vysokou rychlost tisku, výjimečnou kvalitu tisku a řadu jedinečných funkcí, včetně několika softwarových nástrojů.

Díky výběru TSP100 Powered USB modelu má Hamleys další výhody – zlepšení správy kabelů a nepřetržitého napájení, jak PC, tak tiskárny a tím chrání všechny transakce.

„Když jsme hledali upgrade, TSP100 futurePRNT od Star Micronics byla jasná volba. Tato tiskárna nabízí vysokou spolehlivost spolu s všestranností, jedinečnými a výkonnými funkcemi, „říká David Oakley, vedoucí IT, Hamleys.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *